Mērķdotācijas apmēru aprēķinās valsts aģentūra "Kultūras informācijas sistēmas" un līdz 2008. gada 30. jūnijam iesniegs Reģionālās attīstības un pašvaldību lietu ministrijā (RAPLM).

Mērķdotāciju piešķirs, lai pašvaldība segtu izmaksas, kas radušās no 2008. gada 1. janvāra līdz 31. decembrim valsts vienotās bibliotēku informācijas sistēmas ietvaros par ierīkotā interneta, datubāzu abonēšanas pakalpojumiem, par piegādātās datortehnikas, bibliotēku informācijas sistēmas, servera apkopes un uzturēšanas pakalpojumiem un par izveidotās infrastruktūras vienotā pirmā līmeņa palīdzības dienesta pakalpojumiem.

RAPLM ir paredzējusi šim gadam finansējumu 1 000 000 latu apmērā, lai nodrošinātu iespēju pašvaldību bibliotēkās bez maksas izmantot internetu un datorus.

Emīlija Kozule LETA