"Neparasts skats uz pasauli" – tā var raksturot mākslinieka gleznas. Tās ir enerģijas caurstrāvotas, krāsa vienmēr ir kustībā, radot visdaudzveidīgākās paradigmas. Mākslinieks  nācis no Zemgales, apmeklējis studijas pie profesionāliem meistariem, bet, kā viņš pats saka, "lielākā profesore bijusi daba un pasaules iepazīšana, kāpjot kalnos."

RCB Vecrīgas filiālbibliotēkā tiek uzkrāta un popularizēta novadpētnieciska rakstura informācija. Tās krājumā apkopoti visdažādākā rakstura materiāli par Rīgu. Bibliotēkas kolekcijā ir arī daudz jūgendstilam veltītu izdevumu.
RCB Vecrīgas filiālbibliotēkas telpās regulāri tiek organizētas mākslas izstādes. Bez tam viens no bibliotēkas darbības virzieniem ir darbinieku sagatavotas bezmaksas ekskursijas pa Vecrīgu.

Informāciju sagatavoja:
Irisa Arāja