Akcijas gaitā ik mēnesi priekšplānā iecerēts izvirzīt kādu no literatūras žanriem. Janvāris RCB bija detektīva mēnesis, februārī Rīga lasīja romantisko romānu, bet marts bija fantastikas un fantāzijas mēnesis. Aprīlī Rīgas Centrālajā bibliotēkā uzmanības degpunktā būs dzīvesstāsts, t.i., memuārliteratūra, visdažādākās biogrāfijas, atmiņu stāsti – literatūra ar autentiskuma garšu.

Ne mazāk nozīmīgs akcijas mērķis ir aicināt cilvēkus nākt uz bibliotēku, kur katrs pēc savas gaumes un interesēm var atrast visdažādāko lasāmvielu gan darbam, gan mācībām, gan brīvajam laikam. Bez tam Rīgas Centrālajā bibliotēkā un katrā no tās 40 filiālbibliotēkām jums tiek piedāvāts bezmaksas internets un ofisa programmas.

Aprīlī Rīgas Centrālās bibliotēkas lasītājus un viesus gaida izstādes un dažādi pasākumi – tikšanās (ar grāmatizdevēju Anitu Mellupi RCB Bišumuižas filiālbibliotēkā, ar rakstnieci Helēnu Celmiņu RCB Pārdaugavas filiālbibliotēkā, ar žurnāla "Lilit" darbinieci Māru Vildi RCB Sarkankalna filiālbibliotēkā, ar aktrisi Intu Tiroli RCB filiālbibliotēkā "Vidzeme" u.c.) literārās diskusijas, pārrunas, lekcijas, jaunākās memuārliteratūras apskati, nodarbības un citas aktivitātes.
Pilna informācija par akcijas "Rīga lasa" aprīļa pasākumiem – RCB mājaslapas www.rcb.lv aktualitātēs.

Informāciju sagatavoja:
Daina Ģeibaka