Semināra mērķauditorija: skolu bibliotekāri un reģionu galveno bibliotēku speciālisti.

Semināra mērķis: aktualizēt reģiona galvenās bibliotēkas atbalsta lomu skolu bibliotekāru darbā; izcelt sadarbības lomu profesionālā darba vecināšanā; ar pieredzes stāstiem parādīt skolas bibliotēkas kā dzīva organisma iekļaušanos skolas darbā; uzsvērt skolas bibliotēkas lomu mācību satura nodrošinājumā.

Semināra tēmas:

• Kā šajā digitālajā laikmetā strādāt ar skolēniem?
  • Jūrmalas Valsts ģimnāzijas bibliotēkas atbalsts mācību procesā;
  • Ieskats skolu bibliotēku aizpildītajās anketās;
  • Krievijas iebrukuma Ukrainā radītā ietekme uz skolas bibliotēku darbu;
  • Reģiona galvenās bibliotēkas metodiskais atbalsts izglītības iestādes bibliotēkām;
  • Lasīšanas veicināšanas aktivitātes Siguldas novadā;
  • “Bērnu, jauniešu un vecāku žūrija 2022”;
  • Latvijas Bibliotēku portāls: ko lasīt, ko uzzināt, kā iedvesmoties?

Semināra PROGRAMMA

Reģistrāciju dalībai seminārā var veikt līdz 5. aprīlim.

Semināra dalībniekiem būs iespēja pasūtīt pusdienas. Pusdienu piedāvājuma izvēli var veikt pieteikšanās saitē.

Lūdzam atbildīgi aizpildīt pieteikšanās veidni, savukārt semināra neapmeklēšanas gadījumā paziņot par to organizatoriem!

Dalību semināram piesakiet šeit

Praktiska informācija:
1. Ar vilcienu vai autobusu jābrauc līdz stacijai Sloka.
2. No Rīgas uz Sloku iespējams nokļūt ar vilcienu un autobusu, sarakstu skatīt šeit.
3. No Slokas stacijas līdz Jūrmalas Valsts ģimnāzijai ir 11 minūšu gājiens ar kājām (KARTE).
4. Braucot ar privāto auto, to iespējams bez maksas novietot skolas plašajā autostāvvietā (iebraukšana gan no Raiņa, gan Skolas ielas).
5. Par pusdienām būs jāsamaksā skaidrā naudā, reģistrējoties pirms semināra.

Par semināra apmeklējumu tiks izsniegti apliecinājumi.

Semināru organizē LNB Bibliotēku attīstības centrs un Jūrmalas Valsts ģimnāzija.

Papildu informācija:
Latvijas Nacionālā bibliotēka