Mācību kontekstā bibliotēku nozarē parasti aplūkojam jautājumus, kas saistīti ar bibliotekāriem piemītošajām vai nepieciešamajām kompetencēm un atbilstošu mācību piedāvājumu. Diemžēl retāk aizdomājamies par pašu bibliotekāru mācīšanās prasmēm – prasmi noteikt savas mācību vajadzības, izvēlēties atbilstošas aktivitātes vai programmas savai profesionālajai pilnveidei, organizēt savu mācību procesu un rast motivāciju mācīties.

Sezonas noslēdzošajā virtuālajā trešdienā kopā ar supervīzori, izglītības eksperti Ingu Pāvulu runāsim par to, kā mēs, pieaugušie, mācāmies, kā izmantojam savu pieredzi jaunu lietu apgūšanā un kāpēc ir tik svarīgi piešķirt vērtību savai pieredzei. Palūkosimies arī uz profesionālo izaugsmi darba vietā un darba vidē. Savukārt Latgales Centrālās bibliotēkas vadītājas vietniece Anna Pakere dalīsies pieredzē par darbinieku profesionālās pilnveides un mācību organizēšanu Latgales Centrālajā bibliotēkā un bibliotekāru mācību vēlmju saskaņošanu ar bibliotēkai nepieciešamajām kompetencēm.

Kā allaž, ar stāstījumu par pieejamajiem profesionālajiem informācijas resursiem pasākumā piedalīsies LNB Bibliotēku attīstības centra Latvijas Bibliotēku portāla galvenā redaktore Kristīne Deksne un LNB Bibliotēku attīstības centra nozaru informācijas eksperte Elita Vīksna.

Visus interesentus aicinām pieslēgties pasākuma tiešraidei LNB Bibliotēku attīstības centra “Facebook” lapā vai LNB “YouTube” kanālā. Pasākums ilgs aptuveni stundu, iepriekšēja reģistrācija nav nepieciešama.

Informāciju sagatavoja:
Kristīne Deksne