Dalībnieku vidū bijām arī mēs  Gulbenes novada bibliotēkas kolektīvs. Kopā pulcējāmies gan lai aktīvi atpūstos, gan lai vakara noslēgumā atzīmētu lielisko pasākumu un vienotos dziesmās un dejās.

Piedalījāmies tādās aktivitātēs kā Mini handbols, kur ieguvām godpilno 1.vietu, sporta veids “Turies!” pārbaudīja dalībnieku roku izturību, turoties pie pievilkšanās stieņa, savukārt atrakcijā “Ak, šie taustiņi!” bija nepieciešams labs reakcijas ātrums un pirkstu veiklība, saliekot vietās iztrūkstošos klaviatūras taustiņus. Dalībnieku prasmju pārbaudei tika piedāvātas arī tādas atrakcijas kā “Gjensidige riski”, “Titānika gremdēšana”, “Tu to vari” un citas.

Kopvērtējumā Gulbenes novada bibliotēkas kolektīvs guva 9.vietu un krietnu devu pozitīvu emociju!