Pasaules dzejas dienas literārā akcija “Dzejojam dzeju   Olaines Bibliotēkā noritēja Digitālās nedēļas 2018 ietvaros. Un interesenti sociālā tīkla Facebook platformā – Olaines Bibliotēkas lapā zem publicētās akcijas ziņas – aicinājuma veidot kopīgu dzejoli varēja komentārā turpināt iesākto dzejoli, uzrakstot 1-2 rindiņas. Rezultātā tika radīts neparasts dzejolis par dzeju:

Savukārt klātienē Olaines Bibliotēkā ikvienam apmeklētājam bija iespēja apsēsties pie īpaši noformēta galda, lai turpinātu iesākto dzejoli, uzrakstot 1-3 rindiņas. Turklāt bija iespēja izvēlēties rakstāmrīka krāsu. Dienas gaitā tapa dzejolis dzejai un pavasarim:

Paldies dzejoļu līdzautoriem par radošumu, entuziasmu, izrādīto interesi un līdzdalību!

— — — — — — — — —

* Pēc UNESCO iniciatīvas 21.martā visā pasaulē tiek atzīmēta Pasaules dzejas diena. Vairāk par Pasaules dzejas dienu angļu valodā – šeit.