Festivāla ietvaros notika dzejas/esejas konkurss, kurā piedalījās 19 Vidzemes novadi. Radošos darbus iesūtīja skolēni no 40 skolām un 5 bērnudārziem.

Kopā saņemti 310 bērnu dzejoļi un 101 zīmējums. Tie ir labākie no labākajiem, jo pēc nolikuma uz Salacgrīvas bibliotēku sūtīja izvērtētos darbus, kuri piedalījās nākošās kārtas atlasē.

Konkursā piedalījās pa klašu grupām:
Pirmskolas vecums–1.klase – 101 bērns
2.-3.klase – 27 skolēns
4.-5.klase – 59 sk.
6.-7. klase – 72 sk.
8.-9. klase – 82 sk.
10.-11. klase – 70 sk.

Uzaicinājumi piedalīties tika izsūtīti uz visiem Vidzemes novadiem uz visām publiskajām bibliotēkām. Patīkami, ka tik daudzi publiskās bibliotēkas darbinieki sadarbojoties ar skolu bibliotekāriem, skolotājiem atsaucās uz mūsu aicinājumu radīt jaunradi un piedalīties konkursā.

Radošie darbi iesūtīti no šādiem novadiem: Alojas, Alūksnes, Amatas, Apes, Burtnieku, Cēsu, Gulbenes, Līgatnes, Limbažu, Madonas, Mazsalacas, Pārgaujas, Priekuļu, Raunas, Salacgrīvas, Smiltenes, Strenču, Varakļānu,  Vecpiebalgas.

Festivāla programma

Aicinām ikvienu piedalīties festivāla norisēs 11. novembrī Salacgrīvā!