Noslēdzies Ventspils bibliotēkas izsludinātais fotokonkurss "Ventspilnieka portrets", un no šodienas Ventspils Galvenajā bibliotēkā var apskatīt tā darbu izstādi.

Konkursa mērķis bija izveidot atraktīvu un kvalitatīvu fotoattēlu galeriju, ko piedāvāt apskatei Pilsētas svētku programmas norises laikā. Konkursā piedalījies 21 autors ar 87 darbiem.

2. augustā pilsētas Rātslaukumā risināsies Grāmatu un informācijas svētki, kas Pilsētas svētku programmā iekļauti jau pavisam desmito reizi un kuros ar savu produkciju piedalīsies Latvijas grāmatu izdevniecības, apgādi un grāmatnīcas.

Līdzās grāmatu tirdzniecībai ieplānotas gan intervijas ar grāmatu tirgotājiem un izdevējiem, kā arī svētku dalībniekiem, gan viktorīnas un muzikāla programma Dailes teātra aktieru Laura Dzelzīša un Ginta Grāveļa sniegumā.

Rātslaukumā darbosies Eirotelts, kurā Eiropas Savienības informācijas aģentūras un Ventspils bibliotēkas "Europe Direct" informācijas punkta speciālisti informēs par Eiropas Savienības aktualitātēm.

Pilsētas svētku priekšvakarā klajā nāk Laimdotas Sēles trešais dzejoļu krājums "Per Aspera", ko ar Ventspils pilsētas Attīstības fonda finansiālu atbalstu izdevusi Ventspils bibliotēka. Grāmatu un informācijas svētkos piedalīsies arī pati dzejniece, un pasākuma laikā notiks dzejoļu krājuma atvēršana, to būs iespējams arī iegādāties.

Linda Vītola LETA