Pasākuma laikā Ventspils Bērnu bibliotēkas apmeklētājiem būs pieejama informācijas materiālu izstāde par Nīderlandi. Ikviens 1.-9. klases skolēns varēs piedalīties minikonkursā un par veiksmīgi izpildītajiem uzdevumiem saņemt nelielas balviņas. Jautājumi un uzdevumi sagatavoti dažādām vecuma grupām, un atbildes uz tiem meklējamas gan izstādes materiālos, gan interneta vidē.
Pasākums par Nīderlandi ir otrais Eiropas Savienības valstu svētku pasākumu ciklā, kuru Ventspils bibliotēka sadarbībā ar Valsts kancelejas Komunikācijas departamentu organizēs līdz šī gada beigām. Cikla pasākumi ir lieliska iespēja skolēniem pārbaudīt zināšanas informācijas meklēšanā un spējā orientēties plašā informācijas un materiālu klāstā, kas pieejams Ventspils bibliotēkā, un iepazīt Eiropas valstu kultūru, vēsturi, ģeogrāfiju.
Pasākuma norisi finansē Valsts kancelejas Komunikācijas departaments un Ventspils pilsētas dome.
Apmeklētājiem pasākums ir bezmaksas.

Informāciju sagatavoja:
Elita Lāce
Ventspils bibliotēkas Bērnu bibliotēkas galvenā speciāliste
Tālr.: 63627361
www.biblioteka.ventspils.lv