Sarunu vadīs Latvijas Universitātes profesors Igors Šuvajevs, sarunā piedalīsies Ventspils augstskolas asociētais profesors, Ventspils Starptautiskā Radioastronomijas centra direktors Juris Žagars, ekonomiste Raita Karnīte un dzejnieks Knuts Skujenieks. Diskusijā runāsim par tehnoloģiju un inovāciju nozīmi šodienas dzīvē, par sabiedrības noslāņošanos, kā arī par kultūras dimensiju šajos procesos.
Eiropas Komisijas pārstāvniecība Latvijā 2007. gadā Latvijas reģionos uzsākusi diskusiju ciklu "Sarunas par Eiropas nākotni pie kafijas". Diskusiju ciklā kopā sanākušie diskusijas vadītāja filosofa Igora Šuvajeva vadībā aicināti paraudzīties uz mūsdienu sabiedrību un tās vērtībām, formulēt šodienas cilvēka izjūtas, pārdomas, sapņus, bažas, cerības un iespējas. Tādēļ visām reģionālajām diskusijām izvēlēts nosaukums "Eirodzīve – kāpēc?". Diskusijas "Eirodzīve – kāpēc?" 2007. gadā jau notikušas Līvānos, Ludzā, Salacgrīvā, Rēzeknē, Talsos, Jelgavā un Gulbenē.

Informāciju sagatavoja:

Marta Dziļuma