Saliekot kopā bērnu zīmētos ornamentu fragmentus, tika izausta koša un interesanta Saules josta, bet, lai apzinātu un iemācītos daudzveidīgos latvju rakstus, skolēni apmeklēja nodarbības bibliotēkā.

Interesantu nodarbi pēcpusdienai ikviens varēja  atrast radošajā darbnīcā “Mana Saules zīme”, kas norisinājās no 10. līdz 17.novembrim. Radošā darbnīca tika plaši apmeklēta tieši pirmssvētku dienā. Darbnīcā tika izgatavotas Saules zīmes, izmantojot visdažādāko tehniku un materiālus – kvīlingu, zīmēšanu, krāsošanu. Īpašu prieku darboties bērniem radīja ne tik zināmie akvareļu zīmuļi, ko iespējams izpludināt ar ūdens palīdzību. Visaktīvākie šajās nodarbībās bija zēni.

Visu novembra izskaņu Ogres Centrālās bibliotēkas Bērnu literatūras nodaļas lasītavā apskatāma bērnu veidotā Saules josta un grāmatu izstāde “Saules mūžu Latvijai”.