2015. gada 7. aprīlī plkst. 17.00 Rīgas Centrālā bibliotēka (Rīgā, Brīvības ielā 49/53, 2.stāvā) aicina uz filozofa, reliģisko ideju vēstures un garīgās prakses pētnieka Valda Svirska lekciju “Koncentrācija un meditācija”. Pasākums tiek rīkots ciklā “Tavai veselībai un labsajūtai”.

“Valdis Svirskis – filozofijas zinātņu maģistrs un filozofijas, retorikas un reliģisko ideju vēstures pasniedzējs vairākās augstākajās un vidējās mācību iestādēs kopš 1999. gada. Studiju laikā viņu īpaši saistīja neoplatonisms un tajā ietvertā iekšējā tiekšanās pēc tiešas esamības sākotnes pieredzes. 1994. gadā viņa akadēmiskās intereses papildinājās ar meditācijas jogu. Brīvā laikā interesējas arī par garīgu mūziku, dzeju, mākslu un kino, mīl ikdienā izbaudīt skrējiena prieku un veģetāra ēdiena garšu.

Vairāk nekā 10 gadus Valdis Svirskis lasa lekcijas garīgās prakses un kultūras jautājumos Latvijā un ārpus tās robežām, kā arī sabiedriskā kārtā vada meditācijas nodarbības. Ilgus gadus sadarbojas ar žurnālu “Mistērija”, intervijas ar viņu ir publicētas arī žurnālos “Taka” un “Patiesā dzīve” u.c.. Valdis Svirskis ir arī daudzkārtējs Latvijas radio raidījuma “Kā labāk dzīvot?” viesis,”informē portāls sokratatautskola.lv.

Ieeja brīva

Kontaktinformācija bibliotēkā: 67037124

Papildu informācija:
Daina Ģeibaka
Rīgas Centrālās bibliotēkas sabiedrisko attiecību vadītāja
Tālr. 67037443, 26102462