Sestais izdevums atceļ un aizstāj 2013. gadā (latviešu valodā 2016. gadā) iznākušo piekto izdevumu un ir tā pārstrādātais variants, kurā novērstas ISO 2789:2013 praktiskās izmantošanas problēmas, kā arī iekļautas jaunās bibliotēku pakalpojumu attīstības tendences.

Latvijas Nacionālās bibliotēkas speciālisti jau uzsākuši darbu pie jaunās versijas latviskošanas, lai pēc iespējas īsākā laikā jauno redakciju varētu apstiprināt Informācijas un dokumentācijas Standartizācijas tehniskajā komitejā un reģistrēt Latvijas standarta statusā. 2023. gada sākumā Latvijas Zinātņu akadēmijas Terminoloģijas komisijas Informācijas un dokumentācijas terminoloģijas apakškomisijā tiks izskatīti  un apstiprināti standartā iekļautie termini.

Starptautiskās standartizācijas organizācijas tīmekļvietnē iespējams priekšskatīt jauno izdevumu, aplūkojot priekšvārdu, ievadu un apjomīgo terminu sadaļu.

Informāciju sagatavoja:
Inese Kazāka