Starts akcijai “Uzmanību! Džeki lasa” tiks dots 14. maijā, Rīgas Centrālās bibliotēkas (RCB) jaunās filiālbibliotēkas “Pārdaugava” atklāšanas pasākumā. Akcija notiks no 2010. gada 14. maija līdz vasaras beigām. Tās mērķis ir veicināt lasīšanu ģimenē, pirmām kārtām aicinot lasīt zēnus un tēvus. Akcija ir viens no Lasīšanas gada pasākumiem.

Tieši jaunā ģimenes filiālbibliotēka “Pārdaugava” ir pirmā RCB filiāle, kurā akcijas ietvaros tiek piedāvāti dažādi pasākumi – konkursi, viktorīnas, izstādes un īpašas aktivitātes pašiem mazākajiem džekiem. Akcijā iesaistīsies arī pārējās 29 RCB filiālbibliotēkas. Bibliotēkas lasītāju uzmanību akcijas norisei piesaistīs akcijas plakāti un uzlīmes, bet Rīgas Centrālajā bibliotēkā tiks izstrādāti praktiski padomi lasīšanai tēviem un dēliem, kas būs pieejami arī “Valters un Rapa”, “Jumava”, “Jānis Roze”, “Zvaigzne ABC” grāmatnīcās, kā arī sekojiet informācijai www.rcb.lv.