2010. gada 17. maijā, plkst. 17.30 Valmieras integrētajā bibliotēkā pasākumu ciklā “Krustpunkti latviešu laikmetīgajā literatūrā” tikšanās ar dzejnieci Ingu Gaili.

Dzejniece dzimusi 1976. gadā Rīgā. Beigusi Rīgas Centra humanitāro ģimnāziju (1993), studējusi literatūras teoriju, vēsturi un kritiku Latvijas Kultūras akadēmijā (1998). Kopš 1997. gada Inga Gaile regulāri publicē savus dzejoļus latviešu literārajos izdevumos. 1999. gadā izdots Ingas Gailes dzejoļu krājums “Laiks bija iemīlējies”, kas apbalvots ar K. Elsberga prēmiju, 2004. gadā  dzejoļu krājums “raudāt nedrīkst smieties”, 2007. gadā dzejoļu krājums “Kūku Marija”. Par kvalitatīvu dzeju un labu krājuma kompozīciju Ingai Gailei piešķirta Annas Dagdas fonda balva, kā arī Ojāra Vācieša balva. 2004. gada vasarā pēc Skotijas P.E.N. uzaicinājuma Inga Gaile bijusi Latvijas P.E.N. rezidente Edinburgā, Skotijā. Atdzejojusi Latvijas krievu dzejniekus: Semjonu Haņinu, Arturu Punti un Ļenu Sakuru.

Pasākums notiek ar Valsts Kultūrkapitāla fonda finansiālo atbalstu Valmieras bibliotēkas  projektam “Krustpunkti latviešu laikmetīgajā literatūrā”.

Ieeja uz pasākumu bez maksas.

Informāciju sagatavoja:
Vita Ziediņa