Par godu Dzejas dienu mēnesim 27. septembrī plkst. 14.00 RCB filiālbibliotēka “Vidzeme” (Brīvības gatvē 206) aicina uz tikšanos un tasi dzejas ar dzejnieci Ingu Pizāni.

 

Inga Pizāne ir dzimusi krāslaviete, bet šobrīd dzīvo Rīgā. Mācījusies pedagoģijas fakultātē par angļu valodas skolotāju un apmeklējusi Literārās Akadēmijas dzejas meistardarbnīcas pie dzejniekiem Jāņa Rokpeļņa un Ronalda Brieža.

 

Autore raksta dzeju, prozu un dziesmu tekstus. Inga Pizāne sāka publicēties 2012. gadā interneta žurnālā „Satori”. Pirmais viņas dzejas krājums iznācis 2016. gadā ar nosaukumu „Tu neesi sniegs”, tā redaktors bijis dzejnieks Jānis Rokpelnis. „Mīlestības tēma mūsu dzejā krīt par laupījumu galvenokārt grafomāniem, diletantiem. Turpretī Ingas Pizānes dzeja šo senseno attiecību tēlojumā ir psiholoģiski smalka, negaidītiem pavērsieniem, paradoksiem bagāta un profesionāli izkopta,” tā par krājumu saka tā redaktors.

 

Šajā pavasarī autore bija viena no dzejniekiem, kas pārstāvēja Latviju Londonas grāmatu tirgū. Šogad dzejniecei iznākusi grāmata angļu valodā „Having never met”, ko no latviešu valodas pārtulkojis Džeids Vils.

 

Uz tikšanos ar Ingu Pizāni laipni gaidīti visi interesenti!

 

Kontaktinformācija bibliotēkā: tālr. 67181216, e-pasts: vidzeme@rcb.lv

 

Attēls: Literatura.lv

  

 
Informāciju sagatavoja:

Alise Apsīte

Rīgas Centrālās bibliotēkas 

Filiālbibliotēkas “Vidzeme” galvenā bibliotekāre

Tālr.: 76181217