2013. gada 18. aprīlī plkst. 15.00 Rīgas Centrālās bibliotēkas Juglas filiālbibliotēkā (Rīgā, Brīvības gatvē 430a) sadarbībā ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Kultūras un tautas mākslas centru “Ritums” tikšanās ar aktrisi Regīnu Devīti un grāmatas “No Zentas līdz Zentai” autori Ingu Jērumu.

Grāmatā “No Zentas Līdz Zentai” risinās divu sieviešu saruna – personiska un dziļa.. Grāmatā ne mazums atklātības mirkļu un pārdomu par aktrises likteņa līkločiem un arī dziļi sirdī noglabātiem pārdzīvojumiem.

Lasītājiem būs interesanti ielūkoties Valmieras Drāmas teātra aizkulisēs, jo Regīna Devīte šeit strādājusi par aktrisi, ģērbēju, izrāžu vadītāju, kā arī režisora asistenti. Ne velti grāmatas veltījumā ierakstīti vārdi: “Visiem tiem čaklajiem teātra cilvēkiem, kurus skatītāji nekad neredz, par kuriem neinteresējas masu mediji, kuru vārdus neviens nedaudzina, bet bez kuriem nekad un nekur pasaulē nav notikusi un nenotiks neviena izrāde”.

Laipni gaidīti visi interesenti!