Tajos ikviens varēs uzzināt par ļoti dažādām brīvā laika pavadīšanas iespējām Rīgā un izvēlēties vislabāko un saistošāko interešu izglītības programmu. Ar savu programmu Rīgas Centrālā bibliotēka, kurai ir 26 filiāles visā pilsētā, šajos svētkos piedalās jau vairākus gadus.

RCB teltī varēs piedalīties jautrajās ātrlasīšanas, mēles mežģu un burbuļu pūšanas sacensībās, risināt uzdevumus prāta spēlēs, izmēģināt Lasāmkrēslu un Klausāmkrēslu, dekorēt maisiņus bibliotēkas grāmatām un piedalīties citās interesantās aktivitātēs. Protams, skatāmas būs arī jaunākās, skaistākās un interesantākās grāmatas.

Bibliotēkas teltī dalībniekus gaidīs bibliotekāru komanda no RCB Bērnu literatūras nodaļas, filiālbibliotēkām „Avots”, „Pārdaugava”, RCB Vispārējās izglītības iestāžu bibliotēku metodiskās lasītavas, Jaunciema un Šampētera filiālbibliotēkām u.c.

Bērnu svētkus organizē Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments un Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs.

Vairāk par svētkiem: https://www.intereses.lv/nac-un-piedalies/

Informāciju sagatavoja: