Rakstnieka dzīvesbiedre Tabita Kinga (Tabitha King) ir 1912. gadā celtās bibliotēkas restaurācijas darbu organizācijas komitejas locekle. Aprēķināts, ka simtgadīgās ēkas renovācijai un modernizācijai nepieciešami 9 miljoni ASV dolāru. Tā kā pilnvērtīgai bibliotēkas atjaunošanai pietrūkuši 3 miljoni, Kingu pāris nolēmis tos bibliotēkai atvēlēt no sava – ģimenes – budžeta. Vissteidzamāk bibliotēkai nepieciešams jauns jumts, kurš, kā ziņo vietējā prese, nav labots kopš ēkas uzcelšanas 1912. gadā. Par dāvinājuma pieņemšanu un galīgo izlietojumu pilsētas iedzīvotāji lems šī gada jūnijā.

Bangora ir neliela pilsētiņa ar 33 tūkstošiem iedzīvotāju. Tā atrodas Kingu pāra dzimtajā štatā – abu bērnība un jaunība pagājusi tieši Meinā.

Plašāka Bangoras publiskās bibliotēkas fotogalerija