Čiekurkalnā vēsturiski nav bijis un arī pašlaik nav sava sabiedriskā centra, kurā būtu iespēja pulcēties un organizēt kultūras un izglītību veicinošus pasākumus.

Tādēļ pēc Čiekurkalna iedzīvotāju iniciatīvas RCB Čiekurkalna filiālbibliotēkas zaļajā teritorijā šovasar tiek veidots “Bibliotēkas dārzs” – labiekārtota vide, kurā apkaimes iedzīvotājiem baudīt kultūras pasākumus, izzināt zaļo dzīvesveidu, rīkot kopīgas talkas un svinēt svētku.

Veidojot Kultūrtelpu “Bibliotēkas dārzs” tiek veicināta apkaimes iedzīvotāju, iestāžu un uzņēmēju iesaiste, pilsoniskā līdzdalība, ikvienam ir iespēja iesaistīties dārza veidošanas aktivitātēs, kas stiprina iedzīvotāju piederības sajūtu savai apkaimei.

Projektu īsteno Čiekurkalna attīstības biedrība sadarbībā ar Rīgas Centrālo bibliotēku un VAS Valsts Nekustamie Īpašumi. Projekts tiek finansēts Rīgas Domes Izglītības, Kultūras un Sporta departamenta Sabiedrības integrācijas programmas ietvaros.

PASĀKUMA PROGRAMMA:

18:30 -19:00

– Tikšanās ar iedzīvotājiem par Kultūrtelpas “Bibliotēkas dārzs” konceptu un sabiedrības integrācijas projekta “Tavs un mans Čiekurkalns” ieceres prezentācija.

– Ainavu arhitekte Mētra Augškāpa iepazīstinās ar dārza skici un skaidros dārza ainavisko un praktisko vērtību.

19:00-19:30

– Čiekurkalniešu Agates un Pētera Ozoliņu čellu duets sniegs koncertu “Čella skaņu dārzs”.

RCB Čiekurkalna filiālbibliotēka adrese: Čiekurkalnā 1.līnijā 64, Rīga.

Ieeja pasākumā no pl.18.00, uzrādot Covid19 sertifikātu. Bērniem līdz 12 gadu vecumam ieeja pasākumā vecāku pavadībā.

Pasākuma laikā tiks filmēts un fotografēts. Foto un video var tikt izmantoti Rīgas Centrālās bibliotēkas un Čiekurkalna attīstības biedrības publicitātei.

Papildu informācija:

Sandra Feldmane
Čiekurkalna attīstības biedrība (biedrība ar sabiedriskā labuma organizācijas statusu)
Tālr. +371 28380660
E-pasts: sandra@ciekurkalns.lv