Nedēļu ilgo akciju organizē Siguldas novada domes Sociālās palīdzības pārvalde, to atbalstīs arī pašvaldības darbinieki.
 
Labas kvalitātes, nebojātas grāmatas, apģērbus, traukus, sadzīves tehniku, mēbeles, saimniecības piederumus, kā arī dziju, papīru un krāsu rokdarbu nodarbībām iespējams nodot Siguldas novada domes Sociālās palīdzības pārvaldē, Zinātnes ielā 7, Biedrībā "Aicinājums Tev", Blaumaņa ielā 10, kā arī Siguldas novada domes Dienas centrā, Pils ielā 3a, "Jūdažos" pie Ināras Naudiņas un Mores pagasta bibliotēkā, Siguldas ielā 13, Morē.
 
Dāvātie priekšmeti tiks nodoti novada nevalstiskajām organizācijām un biedrībām – Sociālās aprūpes māju "Gauja" un "Gaismiņas", kā arī Mālpils sociālās aprūpes centra iemītniekiem.
 
Nevalstiskajām organizācijām nepieciešami materiāli nodarbībām – dzija, papīrs, krāsas, kā arī nelieli sadzīves priekšmeti. Savukārt sociālo māju iemītnieki priecāsies par adītiem cimdiem, zeķēm, čībām, traukiem, grāmatām, radioaparātiem, mēbelēm un citiem saimniecībā noderīgiem priekšmetiem.
 
 
Aija Liepiņa LETA
Copyright © LETA