SIA "Abonēšanas centrs Diena", kas abonētās preses un piegādes tirgū darbojas jau kopš 1994. gada, turpinot biznesa izmaiņas un pozicionējot sevi kā modernu uzņēmumu, nomainījis vairāk nekā 10 gadus izmantoto grafisko identitāti "Abonēšanas centrs Diena" uz saīsinājumu "ACD".
 
Zīmola maiņa sasaucas ar izmaiņām "ACD" struktūrā, kā arī sakrīt ar pēdējā laikā notikušajām nozares izmaiņām. Reaģējot uz tirgus situāciju, uzņēmumā tika veiktas vairākas būtiskas izmaiņas, veicinot konkurētspēju un koncentrējoties uz pakalpojuma kvalitāti nākotnē.
 
Jolanta Māziņa, "ACD" direktore: "Mūsu uzņēmuma darbinieki šīs pārmaiņas gaidīja jau sen, bet tām bija jānotiek īstajā brīdī, lai droši varētu teikt, ka esam tām gatavi. Nosaukums "ACD" izsaka mūsu jauno biznesa stratēģiju – koncentrēties uz būtisko, kļūt efektīvākiem un nodrošināt klientiem solīto kvalitāti. Biznesa modeļa maiņa jau ir sākusi sevi pierādīt – ir cēlies darbinieku pašiniciatīvas, precizitātes un darba kvalitātes līmenis. Mēs sakām, ka "ACD" izvēlas klienti, kas ciena paši sevi, savu laiku un novērtē pakalpojumu ērtības. Un mūsu atbildība ir to nemainīgi nodrošināt".
 
Turpmāk uzņēmuma pakalpojumos privātpersonām un juridiskajām personām ietilps abonētās preses piegāde Rīgā un Rīgas rajonā, Jelgavā, Jūrmalā un Ogrē; preses abonementu pārdošana internetā www.abone.lv vai pa tālruni 67001111; interneta grāmatnīca www.kukii.lv; tiešā pasta pakalpojumi, piegādājot reklāmas sūtījumus 48 stundu laikā, izmantojot atlasītus datu bāzes adresātus; loģistikas pakalpojumi. Šo pakalpojumu sniegšanai tiks izmantoti divi piegādes tīkli – abonētās preses piegādei, apkalpojot 370 000 Latvijas pastkastītes un tiešā pasta piegādes tīkls, kurā reklāma var tikt piegādāta 520 000 Latvijas pastkastītes.
 
Uzņēmuma jaunās identitātes mērķis ir uzsvērt "ACD" pozīcijas kā aktīvam tirgus dalībniekam un veicināt saistību starp uzņēmuma identitāti un sniegtajiem pakalpojumiem. "ACD" ir daudzpusīgs un mūsdienīgs uzņēmums, kas īsteno augstus klientu apkalpošanas un pakalpojumu sniegšanas standartus.
 
"ACD" logotips sastāv no saīsināta uzņēmuma nosaukuma, tādējādi saglabājot pēctecību un lepojoties ar jau paveikto. Mainījusies arī vizualizācija – ja līdz šim logotips vēstīja tikai par abonēšanu, tad tagad ir sperts solis unifikācijas virzienā, pārstāvot visus uzņēmuma pakalpojumus. Uzņēmuma dinamiku izceļ krāsu pretstati, lietojot karmīnsarkano un balto.
 
 
Informāciju sagatavoja:
Ilze Jankovska
SIA "Abonēšanas centrs Diena" Mārketinga un pārdošanas direktore
Tālr.: 371 7063340; 371 26552006