Seminārā piedalījās speciālisti no LR Kultūras ministrijas (KM) Bibliotēku nodaļas, Rīgas pilsētas domes un bibliotēkām.

Seminārā bija iespēja iepazīties ar renovēto RCB filiālbibliotēku "Vidzeme". RCB direktore Dzidra Šmita pastāstīja par jaunākajām renovētajām bibliotēkām RCB sistēmā, bet LBB Bibliotēku ēku rekonstrukcijas un būvniecības sekcijas vadītāja Dzintra Justa bija apkopojusi informāciju par telpu infrastruktūras stāvokli reģionu galvenajās bibliotēkās. Tika spriests par kopējas datu bāzes nepieciešamību, kurā būtu pieejama detalizēta informācija par telpu un aprīkojuma stāvokli un pozitīvām izmaiņām Latvijas bibliotēkās. LR KM Bibliotēku nodaļas vadītājs Jānis Turlajs iepazīstināja ar datu bāzēm, kādas veido citas valstis par bibliotēku infrastruktūru. Kultūras kartes projekta vadītājs Jānis Ziediņš pastāstīja par iespējām izvietot nepieciešamo informāciju Kultūras kartē, realizējot tās 2. kārtu.

Informāciju sagatavoja:
Dzintra Justa
LBB Bibliotēku ēku rekonstrukcijas un būvniecības sekcijas vadītāja