Izmantojot pseidonīmu Fēlikss Baranovskis, autore Latvijas žurnālos stāstus publicējusi kopš 1993. gada, bet ar savu pirmo romānu "Šampinjonu derība" (2002) Laima Muktupāvela izvirzījās latviešu prozas priekšplānā. Rakstnieces iecienītie sievietes un vīrieša attiecību tēlojumi caurvij arī turpmākos darbus – stāstu krājumu "Ducis" (2002), mīlestības stāstus "Totēmi" (2007), romānu jeb mitoloģisku trilleri "Cilpa" (2003). Ar 2005. gadā izdoto biogrāfisko romānu "Mīla. Benjamiņa" Laima Muktupāvela pierādīja, ka arī uz reāliem dokumentiem un stāstījumiem balstītā biogrāfijā var iepūst tik daudz dzīvības, lai romāns kļūtu par vienu no pēdējo gadu lasītākajām grāmatām visā Latvijā, arī Ventspils pilsētas un rajona bibliotēkās. Šogad, Dziesmu svētku gadā, ceļā pie lasītājiem ir rakstnieces jaunais biogrāfiskais romāns par kordiriģentiem brāļiem Kokariem "BrāliBrāli. Balsu burvji brāļi Kokari".

Informāciju sagatavoja:
Sandra Picalcelma
Ventspils bibliotēkas speciāliste darbā ar rajona bibliotēkām