Klausīsimies, kā skan valoda, iemācīsimies jaunus vārdus un iemēģināsim tos izrunāt. Sarunas, spēles un rotaļas notiks bilingvāli (latviešu un krievu valodā), un nav jāraizējas, ka kāds netiks saprasts.

RCB Imantas filiālbibliotēka (Slokas ielā 161 k.1, tālr. 67181983) oktobrī ieplānojusi 3 nodarbības (visi pasākumi sākas plkst. 16.00):

• 1. oktobrī „Iepazīstam bibliotēku „Mīļākā grāmata””
  • 14.oktobrī 2. nodarbība
  • 29. oktobrī 3. nodarbība.

RCB Juglas filiālbibliotēkā (Brīvības gatvē 430a, tālr. 67521669) notiks 4 sarunu pasākumi. Visu nodarbību sākums plkst. 17.00:

• 5. oktobrī „Iepazīšanās. Pieklājības vārdi”
  • 12. oktobrī „Kā es izskatos? Ko es daru?”
  • 19. oktobrī „Krāsainā pasaule”
  • 26. oktobrī „Brauksim Rīgu skatīties”.

Arī RCB Pļavnieku filiālbibliotēka (Salnas ielā 8, tālr.67137089) turpinās septembrī iesākto programmu. Nodarbību sākums plkst. 12.00:

• 3.oktobrī „Burtiņš te, burtiņš tur…”
  • 10.oktobrī „Pasaku valstībā.”

RCB Bērnu literatūras nodaļa (Brīvības ielā 49/53, tālr. 67037130) turpinās septembrī iesākto ciklu ar divām nodarbībām (abas plkst. 12.00):

• 3. oktobrī „Ballēšanās diena”
  • 17. oktobrī „Krāsainā diena”.

Sarunu nodarbībās tiks izmantoti pasaku tēli, maskas, grāmatas, spēles un rotaļas Bērnus gaida arī dāvaniņas. Visas nodarbības būs bez maksas.

Sarunu nodarbības ar aicinājumu „Sāksim runāt latviski? / Попробуем говорить по-латышки?” kopš 2015. gada jūlija tiek rīkotas ne vien RCB Bērnu literatūras nodaļā, bet arī vairākās RCB filiālbibliotēkās dažādās Rīgas apkaimēs. Informācija par to, kad, kur un kas notiek – mājaslapā www.rcb.lv, kā arī RCB blogā bērniem http://bibliotekaberniem.rcb.lv/ .

Nodarbības tiek organizētas Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta finansētais sabiedrības integrācijas projekta „Dialogs. Bilingvāls” ietvaros. Projekta mērķis ir ieinteresēt latviešu valodas apguvē krieviski runājošo ģimeņu bērnus un iedrošināt viņus sākt runāt latviski.

Konktaktinformācija:

Ilze Apine,