23. novembrī Rožupes bibliotēkā notika rudens nakts ballīte. Čaklākie ballītes apmeklētāji bija Rožupes pamatskolas mazpulcēni un gaidas, kā arī mazpulcēnu un gaidu atbalstītāji. Visi ballītes dalībnieki iejutās kāda dārzeņa lomā, un prezentēja sevi kā veselīgāko, labāko, stilīgāko dārzeni. Vakara gaitā notika komandu sacensības dažādu uzdevumu veikšanā, atjautībā, izdomā u.t.t. Veiklība tika pārbaudīta nakts pārgājienā, kad vadoties pēc mīklām, bija jānonāk kontrolpunktos, kuros bija jāatrod noteikts dārzenis. Kad visi dārzeņi tika savākti, bija jāatgriežas bibliotēkā un no dārzeņiem jāpagatavo kompozīcija. Turpinājumā sekoja spēles, rotaļas, filmas skatīšanās, dejas, līdz pat rītausmai.

Paldies Rožupes pamatskolas mazpulku vadītājai  A.Usānei par atbalstu un aktīvu līdzdarbošanos, kā arī Ēvisai un Vinetai par atraktīvu pasākuma vadīšanu.