To izstrādājis “Net-Safe Latvia” drošāka interneta centrs sadarbībā ar Valsts izglītības satura centru, konsultējoties ar “Net-Safe Latvia” skolotāju padomes locekļiem: Inetu Bivbāni, Sandru Falku, Guntu Gromulu, Loretu Juškaiti, Ingūnu Lipsku, Ivetu Miltu, Vēsmu Poplavsku, Viesturu Vēzi un Frīdi Sarceviču.

Rokasgrāmatā iekļauta informācija par riskiem, ar kuriem varam sastapties, lietojot internetu. Pievienoti arī praktiski uzdevumi un situāciju analīzes piemēri, kas ļaus izprast risku būtību, kā arī padomi, ko darīt, lai internets būtu drošāks bērniem.

Rokasgrāmata pieejama elektroniski pdf formātā šeit: http://www.drossinternets.lv/page/81

Ja ir nepieciešama rokasgrāmata word dokumenta formātā, lūdzu, sazinieties ar mums: info@drossinternets.lv

Aicinām bibliotekārus izmantot rokasgrāmatas tēmas, lai pārrunātu ar bērniem un citiem bibliotēkas apmeklētājiem viņiem tik aktuālo interneta vidi!

P.S. Priecāsimies, ja atsūtīsiet mums ierosinājumus rokasgrāmatas uzlabošanai un papildināšanai uz info@drossinternets.lv