2017. gada 3. jūlijā plkst. 10.00 Imanta Ziedoņa muzejā Murjāņos (Krasta ielā 12, Murjāņos) notiks Latvijas reģionālo muzeju simpozijs. Pasākums paredzēts, lai veidotu un stiprinātu muzeju savstarpējo sadraudzību, kopīgi iedvesmotos jaunām muzeju vēsmām, apspriestu muzeju vidē aktuālās problēmas un kopīgi meklētu tām iespējamos risinājumus.

Pasākuma programma:
10:00 Ierašanās un reģistrācija (kafija, tēja, uzkodas)
10:30 Iepazīšanās ar Ziedoņa muzeja jauno programmu, muzeja apskate
11:30 Simpozija atklāšana un iepazīšanās
12:00 Sanita Reinsone “Latviešu folkloras krātuves digitālais arhīvs (www.garamantas.lv): iespējas sadarbībai”
12:40 Una Sedleniece “Krājuma darba politika – sekmīgas krājuma pārvaldības instruments”
13:20 Pusdienas
14:00 Grupu darbs
15:00 Grupu darba prezentācijas
15:30 Jānis Mitrēvics “Ekspozīciju veidošanas pieredze: Dd studio kontekstā”
16:10 Žanete Grende “Bibliobusa stāsts ceļā uz Muzejbusu: idejas un iespējas” un atskats uz konferencē “We are museums” dzirdēto.
17:00 Noslēgums, dalības apliecinājumu izdale
17:40 Neoficiālā daļa, kontaktu veidošana, atsauksmes (kafija, tēja, uzkodas)
19:00/20:00 Mājupceļš

Lai piedalītos simpozijā, nepieciešama iepriekšēja reģistrēšanās

Reģionālo muzeju simpozijs Murjāņos norisinās ar Valsts kultūrkapitāla fonda atbalstu.

Vēlams līdzmaksājums par pusdienām un kafijas pauzēm pasākuma laikā – 5 EUR.