Projekta mērķis ir sekmēt vērtīgāko latviešu oriģinālliteratūras izdevumu pieejamību publiskajās bibliotēkās.

Kopumā konkursā tika iesniegti 76 projekti, bet atbalstīti – tikai 59. Saldus pilsētas bibliotēkas projekts tika atbalstīts un bibliotēka ir saņēmusi latviešu orģinālliteratūras kolekciju, kurā ir vairāk par 70 izdevumiem.  Kolekcijā ir jau pazīstamu rakstnieku – N.Ikstenas, A. Kolberga, A. Manfeldes, Ē. Hānberga, G. Repšes, L. Muktupāvelas, D.Avotiņas   prozas darbi, O. Vācieša, I. Ziedoņa, E. Raupa  dzejoļu krājumi, kā arī jaunākās paaudzes rakstnieku –  K. Želves, M. Gūtmanes, P. Draguna darbi u.c.

Projektā iegūtā kolekcija ir apskatāma izstādē Saldus novada Kursīšu pagasta bibliotēkā-informācijas centrā no 1. līdz 30.septembrim.