Piektdien, 12. novembrī plkst. 11.00, Latvijas Nacionālās bibliotēkas Jaunieguvumu lasītavā (Rīgā, K. Barona ielā 14, 4. stāvā) notiks preses konference par godu mecenāta ziedojumam Latvijas Nacionālajai bibliotēkai.

Par LNB Atbalsta biedrības mecenāta ziedojumu jau otro gadu iegādātas vērtīgas grāmatas Nacionālajai bibliotēkai. Šogad iegādāti nesen izdoti nopietni zinātniski pētījumi, rokasgrāmatas, enciklopēdijas – vērtīgi un dārgi izdevumi psiholoģijā, ekoloģijā, ekonomikā, pedagoģijā, juridiskajās zinātnēs, valodniecībā, filozofijā, vēsturē, pētījumi par Baltijas valstīm un latviešu valodu, kā arī virkne rakstu krājumi, kuros atrodamas Latvijas zinātnieku publikācijas. Piemēram, ekonomikas nozarē tie ir ievērojamu ekonomikas teorētiķu darbi par valsts lomu ekonomikā, inovācijām, krīzes vadību, uzņēmējdarbību, enerģētikas politiku, jauno tehnoloģiju un zinātnes atklājumu izmantošanu dažādās jomās.

Preses konferencē piedalīsies LNB direktora pienākumu izpildītāja Dzintra Mukāne, LNB Atbalsta biedrības valdes priekšsēdētāja Undīne Būde un LNB krājumu attīstības nodaļas vadītāja Aivija Everte.

Preses konferences laikā tiks atvērta iepirkto izdevumu izstāde, kura būs apskatāma LNB Jaunieguvumu lasītavā līdz 12. janvārim.