Jaunajā versijā iespēja lietotājiem piedalīties satura rediģēšanā apvienota ar informāciju no atzītiem uzziņas avotiem, informē "www.answers.com" produktu menedžere Šaija Lonija.
 
"Mēs apvienojam sabiedrības spēku ar bibliotēkas uzticamību," norāda uzņēmuma izpilddirektors Bobs Rozenšains. Viņš kopā ar produktu menedžeri jauno versiju demonstrēja Kalifornijā notiekošajā tehnoloģiju izstādē DEMO.
 
Portālā trešdien uzdoto jautājumu klāsts bija ļoti plašs. Kāds lietotājs vēlējās zināt, kā likt mašīnai lidot videospēlē "Grand Theft Auto", savukārt kādu citu interesēja, kuras ir Pakistānai naidīgas valstis, kā arī kurai ģeometriskai figūrai ir divas paralēlas malas un nav taisnleņķa stūru.
 
""Wikipedia" domāta specifiskiem faktiem, piemēram, kas ir cūku gripa vai plašākai informācijas iegūšanai par Parīzi," norāda Lonija.
 
"Mūsu portāls ir personiskākiem jautājumiem, piemēram, kā izvairīties no saslimšanas ar cūku gripu un vai ir vērts doties atvaļinājumā uz Parīzi," viņa stāsta par galvenajām atšķirībām starp interneta enciklopēdiju "Wikipedia" un portālu "wiki.answers.com"
 
Savukārt Rozenšains sacīja, ka portālā cita starpā iespējams arīdzan uzzināt, ko nozīmē teiciens "māt ar beigtu vistu". Izrādās, ka to parasti attiecina uz veidu, kā datorprogrammētāji vicina savas rokas, kad dators atteicies strādāt.
 
"Jo vairāk cilvēku vēršas mūsu lapā ar jautājumiem, jo [ātrāk] tā pati attīstās un kļūst par vērtīgu resursu," viņš uzskata.
 
"Tas ir kā apburtais loks," pārliecināts Rozenšains.
 
Kopš trešdienas portāls pieejams arī franču, spāņu, vācu un itāļu valodā.
 
"Mēs esam ļoti priecīgi, ka beidzot [portāls] pieejams arī Eiropas valodās," uzsvēra Rozenšains.
 
 
LETA AFP
Copyright © LETA