2015. gada 29. martā no pulksten 12:00 līdz 15:00 Jelgavas Zinātniskā bibliotēka (Jelgavā, Akadēmijas ielā 26) aicina gan lielos, gan mazos apmeklētājus uz ģimenes dienu. Ģimenes dienā ikviens varēs atrast kādu sev interesējošu nodarbi. Pasākums notiks bez maksas!

Pieaugušajiem būs iespēja adīt neparasti – bez adatām (līdzi jāņem ļoti rupja dzija, tā var parupja divās kārtās), kā arī iepazīt Džūdijas Bekeres maģisko adīšanas paņēmienu (līdzi jāņem apaļās adatas un dzija). Pēc adīšanas radošajām darbnīcām, Tērvetes amatierteātris “Trīne” pulksten 14:00 aicina apmeklēt Guntas Micānes dzejas izrādi “Šī brīža dziedošajā gaismā…”, kuras režisore ir Dzintra Zimaiša.

Pulksten 12:30 notiks SIA Jelgavas Tipogrāfija grāmatu izstādes atklāšana “Jelgavā top grāmatas pasaulei”, nozaru literatūras lasītavā. Izstādes atklāšanas laikā pārstāvji no Jelgavas Tipogrāfijas pastāstīs par aizraujošo procesu kā top grāmatas pasaulei.

Mūsu mazajiem apmeklētājiem piedāvājam radošās darbnīcas “Zaķim pa pēdām”, kurās kopīgi veidosim zaķus, cālīšus un vistiņas. Mirklī, kad sev mīļlietiņa būs izveidota, Velta Leja un folkloras kopa “Dimzēns” pulksten 13:00 mācīs rotaļas.
Viktorīnā “Ko Tu zini par Lieldienām…” un zaļās dobes veidošanā aicināts piedalīties ikviens.

Tiekamies 29. martā Jelgavas Zinātniskajā bibliotēkā.