Bibliotēkas 72 gadus ilgajā pastāvēšanas vēsturē mainījušās lasītāju paaudzes, katrai no tām ir bijuši iemīļotākie autori un literārie darbi, lasīšanas tradīcijas un personīgās atmiņas par bibliotēku. Tikšanās reizē, klātesošajiem būs iespēja dzirdēt vecākās paaudzes lasītāju stāstus, kā arī vidējās un jaunākās paaudzes lasītāju atziņas un vērtējumus, izsekot lasītāju paaudžu pēctecību, salīdzināt un vērtēt dažādu paaudžu literāro gaumi.
Pasākuma gaitā ritināsies lasītāju atmiņas un būs iespēja iepazīties ar mūsdienu bibliotekāro pakalpojumu daudzveidību bibliotēkā. Pasākuma dalībniekiem un viesiem būs iespēja iepazīties un vērtēt literatūras izstādes "Dažādu paaudžu vispopulārākās grāmatas" un "Jaunākie laiki LCB vēsturē".

Informāciju sagatavoja:
Dzidra Stupāne