IZSTĀDES

No 2. līdz 31.maijam literatūras izstāde “Priekšplānā zaļā”: grāmatas, kurām vāciņi ir zaļā krāsā.

Līdz 5.maijam izstāde (novadpētniecības stendā) “Reiz Valkā bija…”: no cikla “Izzudis, bet ne pazudis”.

No 7.maija līdz 4.jūnijam izstāde (novadpētniecības stendā) “Nav dzīvē nekā skaistāka par dzīvi”. Marika Svīķe.

No 7. līdz 31.maijam izstāde “Vienotas dažādībā”: ES monetārā savienība praksē un faktos (rīko Valkas ESIP).

Līdz 12.maijam izstāde (Bērnu literatūras nodaļā) ar mākslinieces Ievas Jurjānes ilustrācijām Kārļa Skalbes pasakai “Kaķīša dzirnavas”.

No 15.maija virtuāla fotoizstāde “Lasi mani” Valkas bibliotēkas mājas lapā.

PASĀKUMI

2.maijā pl.11.00 lekcija “Vēsture ģenerāļa Pētera Radziņa kontekstā”: lektors Agris Purviņš, atvaļinātais virsnieks, ģenerāļa Pētera Radziņa biedrības priekšsēdētājs.
9.maijā viktorīna visiem vecumiem “Zini nu!”: veltījums Eiropas Savienības dzimšanas dienai (rīko Valkas ESIP).

10.maijā pl.11.00 seminārs iedzīvotājiem “VSAA pakalpojumu pieprasīšana elektroniski”: iesniegumi, izziņas un citi pakalpojumi interneta vidē.

JAUNĀKĀS GRĀMATAS

No 21. līdz 24.maijam Jauno grāmatu dienas. (Grāmatu izsniegšana 25.maijā.)Ar grāmatām varēs iepazīties uz vietas bibliotēkā vai mūsu mājas lapā http://biblioteka.valka.lv/

BĒRNU LITERATŪRAS NODAĻĀ

16.maijā pl.14.00 Brūveru ģimenes dzejoļu grāmatas “Brūveri brūvē” atvēršanas pasākums.

19.maijā pl.11.00 – 12.00 pasākums pirmsskolas un sākumskolas bērniem “Bērnu rīts”.

Tava Valkas novada centrālā bibliotēka

biblioteka.valka.lv