Tīmekļsemināra mērķis ir sniegt Latvijas bibliotekāriem aktuālu un objektīvu informāciju par Latvijas un starptautisko ekonomisko situāciju, Latvijas iedzīvotāju finanšu pratību un veidiem tās uzlabošanai. Skatīt finanšu pratību saistībā ar medijpratību, tādējādi veicinot bibliotekāru kompetenci darbā ar bibliotēku apmeklētājiem un lasītājiem šo prasmju pilnveidē.

Seminārā ar priekšlasījumiem piedalīsies Latvijas Bankas Komunikācijas un finanšu pratības pārvaldes Zināšanu centra speciāliste Angelīna Muste, Informācijas tehnoloģiju drošības incidentu novēršanas institūcijas CERT.lv attīstības projektu vadītājs Egils Stūrmanis, Ekonomikas un kultūras augstskolas docente, socioloģe Jeļena Budanceva un Personīgo finanšu mentore, apmācību vadītāja, #CeļāUzFinansiāloNeatkarību idejas autore Alina Zela. Semināru atklās Kultūras ministrijas Valsts sekretāra vietnieces starptautisko lietu, integrācijas un mediju jautājumos Zanes Vāgneres uzruna. Semināra moderators – TV raidījumu vadītājs Ansis Klintsons.

Semināra mērķauditorija ir bibliotekāri no visas Latvijas, bet reģistrācija atvērta ikvienam interesentam. Semināra dalībnieku skaits ir ierobežots. Lai saņemtu pieslēgšanās saiti, nepieciešams aizpildīt reģistrācijas anketu.

Reģistrācijas anketa

Informāciju sagatavoja: