Konferences tematika ir saistīta ar darbības jomām, kuras ar savu zinātnisko darbību un profesionālo ieguldījumu būtiski bagātinājis izcilais latviešu kultūras darbinieks:

• grāmatniecības vēsture;
  • literatūras vēsture;
  • bibliotēku vēsture;
  • seniespiedumu bibliografēšana;
  • grāmatniecības muzeju darbs.

2016. gada novembrī (konferences norises laiks vēl tiks precizēts) organizētāji iecerējuši kopā pulcināt grāmatzinātnes un literatūrzinātnes pētniekus, bibliotēku vēsturniekus, grāmatniecības muzeju veidotājus, reto grāmatu un rokrakstu krājumu glabātājus, kas specializētās sekcijās dalītos ar savu pētījumu rezultātiem, atziņām un profesionālo pieredzi.

Konference paredzēta 2016. gada novembrī Rīgā, Latvijas Nacionālajā bibliotēkā (Mūkusalas iela 3, Rīga, LV-1423).

Konferences darba valodas: latviešu, vācu, angļu.

Referāta priekšlasījuma ilgums: 30 minūtes bez diskusijām.

Pieteikumus par nodomu piedalīties konferencē un ieteikumus tās norisei lūdzam sūtīt uz retumi@lnb.lv līdz 2015. gada 31. decembrim.

Konferences sagatavošanas darba gaitā orgkomiteja izsūtīs precīzāku informāciju.

Pieteikuma anekta

Par A. Apīni

Kontaktinformācija:

Latvijas Nacionālā bibliotēka

Reto grāmatu un rokrakstu nodaļa

E-pasta adrese: retumi@lnb.lv