Pasākumu vadīs Ilmārs Latkovskis, Lasāla Kontemplācijas skolas (Šveice) Via Integralis* studiju programmas dalībnieks.

Dalība bez maksas, taču nepieciešams iepriekš PIETEIKTIES. Vietu skaits ir ierobežots.

2017. gada sākumā LNB izveidota Klusuma un meditācijas istaba – vieta pilsētā un bibliotēkā, kur cilvēkiem ikdienas steigā rast mieru iekšējam klusumam un meditācijai. Projektu īsteno LNB sadarbībā ar biedrību “Simboli un Riti”.

Klusuma un meditācijas istaba LNB darba laikā ir pieejama ikvienam bibliotēkas apmeklētajam, un tajā regulāri tiks rīkoti izglītojoši sarunu cikli, ko papildinās ar meditāciju saistīti tematiskie pasākumi. Vienlaikus šeit būs pieejama literatūra par meditāciju.

*Via Integralis meditācija apvieno kristīgā misticisma un dzenbudisma tradīciju.