Košās un izteiksmīgās grāmatu ilustrācijas un aizraujošie teksti, ar kuriem bērni sastapās, izzinot kolekcijas grāmatas, ļāva pasaku varoņiem atdzīvoties un iesaistīt lasītājus aizraujošā un intriģējošā piedzīvojumā – lasīšanā. Pasākumā viesojās arī grāmatu varoņi, Kaķis un Pele, aicinot atcerēties izlasītās grāmatas un balsot par savu mīļāko grāmatu. Smiekli mijās ar nopietnību, humors ar pārdomām. Pasākuma izskaņā Daugavpils 24. pirmsskolas izglītības iestādes audzēkņi kronēja savu grāmatu-uzvarētāju “Puika, kas zīmēja kaķus”. Savukārt audzēkņiem īpašus mirkļus sagādāja bibliotēkas darbinieki, kuri svinīgā gaisotnē zinātkārajiem lasītājiem piešķīra “Bērnu žūrijas lasīšanas eksperta” goda nosaukumu un pasniedza pārsteiguma balvas.

Lasīšanas veicināšanas programma “Bērnu, jauniešu un vecāku žūrija” turpināsies līdz pat janvāra beigām, tādēļ aicinām pārējos programmas dalībniekus iziet finiša taisnē – izlasot sešas izvēlētās vecuma grupas grāmatas, aizpildīt elektronisko grāmatu novērtēšanas anketu. Gaidiet aicinājumu no bibliotēkas uz noslēguma pasākumu – lasīšanas svētkiem, kur jūs gaidīs patīkami pārsteigumi un iespēja izbaudīt atkalredzēšanās prieku!

Uz tikšanos bibliotēkā!