Sestdien, 2. martā plkst.12.00, Ventspils Galvenajā bibliotēkā notiks Māra Lindes jaunās grāmatas “Kursa” atvēršana. “Kursa” ir sērijas “Citāda vēsture” 11. grāmata. Pasākumā piedalīsies autors un folkloras kopa “Laipa”.

Māris Linde savu pirmo stāstu uzrakstījis 1962. gadā, tikko beidzis vidusskolu, uz drauga atrastas un uzdāvinātas vēl kara laika vācu rakstāmmašīnas. Turpinājis rakstīt arī dienot armijā, bet tad sekojis pārtraukums līdz pat 1984. gadam, kad atgriežoties Aizputē, atsācis rakstīt. Tapuši vairāki romāni, kuri gan netika izdoti, jo “neatbilda padomju dzīves īstenībai” – tā skanēja izdevniecības atbilde.

Atklātībā Lindes publikācijas sāka parādīties tikai 90. gados. Māra Lindes darbu pamatā ir patiesi notikumi, vēsturiski fakti. Darbus radot, autora mērķis ir, lai lasītājs grāmatu lasot, izjustu lepnumu par sevi, par savu vēsturi, savu kultūru.

Ieeja uz pasākumu ir bez maksas. Varēs iegādāties jauno grāmatu. Aicināti visi interesenti.

Papildus informācija:

Olita Šteinmane