SZF absolventes Māras Upmanes-Holšteines dziesmas vārdi pasākuma nosaukumā godina leģendāro fakultātes jubileju, tās izcilās personības, mūsu kopīgo ceļu jeb maršrutu un velk paralēles ar leģendāro 15. trolejbusu, kas mūs visus reiz vedis uz studijām.
 
Uz pasākumu ir mīļi aicināti visi SZF bijušie un esošie pasniedzēji, studenti un draugi. Arī pasākuma programma pilnībā veidota, godinot mūsu izcilās personības, tāpēc minilekciju sērijā “Dzīves stunda desmit minūtēs” no neierasta skatupunkta varēs iepazīt un dzirdēt tādus mūsu absolventus un pasniedzējus, kā, piemēram, Sandijs Semjonovs, Kārlis Streips, Zane Peneze, Gundars Rēders, Ivars Ījabs, Edgars Šubrovskis, Ojārs Skudra, Viktors Freibergs, Dmitrijs Petrenko un citus. LU SZF komunikācijas nodaļas vadītājs, kinozinātnieks un daudzu iemīļotais pasniedzējs Viktors Freibergs kinostūrītī stāstīs par kino uztveri un to, kas ar mums notiek, kad kļūstam par kino skatītājiem.
 
Jubilejas pasākumā muzicēs LU SZF studenti un viņu pārstāvētās muzikālās apvienības  Māra Upmane-Holšteine no grupas Astro’n’out, mūziķis un reklāmas speciālists Edgars Šubrovskis (Ansamblis Manta, Gaujarts u.c.), reklāmas speciālists un mūziķis Aigars Runčis ar grupu BOROWA MC, Kalvis Bormanis no grupas Rīgas Modes un citi.
 
Visa vakara garumā būs iespējams pievienot savu vēstījumu leģendārākās fakultātes personības  tās dibinātājas un pirmās dekānes Intas Brikšes – piemiņas sienai, nofotografēties fotostūrītī, atminēties pasniedzēju zelta izteicienus, satikt kursabiedrus un mācībspēkus, kā arī piedalīties dažādās aktivitātēs. Ja ir vēlme, viesi var nest arī kādu īpaši veltītu grāmatu topošajam Intas Brikšes grāmatu plauktam.
 
Sekojiet līdzi informācijai par pasākumu LU SZF mājas lapā www.szf.lu.lv, kā arī fakultātes sociālo tīklu kontos!