Izstāde aplūkojama LU Bibliotēkas centrālajā bibliotēkā Kalpaka bulvārī 4 un visās nozaru bibliotēkās to darba laikā.

Izstādē "Bibliotēkas dāvana Universitātei" izvietotas grāmatas: 2007. gadā izdotais "Latvijas Universitātes rakstu bibliogrāfiskais rādītājs (1921-1943)", 2008. gadā izdotais rādītājs "Latvijas Universitātē izstrādātās vai aizstāvētās disertācijas (1996-2005)", "Latvijas Universitātes Bibliotēka laikmetu griežos" (2007) un jaunākie izdevumi LU Bibliotēkas grāmatu sērijā "Latvijas Universitātes rektori" – "Profesors Dr. med. Jānis Ruberts. Dzīve un darbs" (2007), "Profesors Dr. honoris causa Augusts Tentelis. Dzīve un darbs" (2009).

Grāmatās apkopots LU Bibliotēkas darbinieku pētnieciskais darbs – "LU Rakstu", disertāciju un LU rektoru bibliogrāfijas un pētījumi par LU Bibliotēkas vēsturi, ko papildina vairāki LU zinātnieku raksti.

Aplūkot izstādi tiek aicināti LU studenti, darbinieki un citi interesenti.

Informāciju sagatavoja:
Uģis Šķēle