Lekciju cikls "Saules godināšana"
Limbažu Galvenajā bibliotēkā (LGB) jauns lekciju cikls "Saules godināšana". To vada gleznotāja, folkloriste Aina Tobe. Pirmā nodarbība, ceturtdien, 1. oktobrī plkst. 19.00 bibliotēkas lasītavā, Rīgas ielā 9. Interesentus lūdzam pieteikties bibliotēkā vai pa telefonu: 64070747.

Izstāde
No 5. oktobra līdz 31. oktobrim LGB jauna novadnieces Astras Tomsones fotogrāfiju izstāde "Aiz mana loga saule riet…" Tikšanās ar izstādes autori 30. oktobrī plkt. 18.00 bibliotēkas lasītavā, Rīgas ielā 9.

Tikšanās
22. oktobrī plkst. 18.00 Teātra mājā (Limbažos, Parka ielā 7), LGB pasākumu ciklā "Mūsu viesis" tikšanās ar rakstnieci Laimu Muktupāvelu. Pasākums notiek ar Valsts Kultūrkapitāla fonda finansiālo atbalstu LGB projektam "Latviešu oriģinālliteratūras lasījumi Limbažu Galvenajā bibliotēkā: 100 gr latviešu oriģinālliteratūras Limbažu novadam".

Informāciju sagatavoja:
Zeltīte Millere
Limbažu Galvenās bibliotēkas Klientu apkalpošanas centra bibliotēku informācijas speciāliste
www.limbazubiblioteka.lv