Tiešsaistes pasākumā tiks pievērsta uzmanība literārajiem darbiem, kas tematiski saistīti ar hellēnisma kultūru, kristietības pirmsākumiem, islāma dominanti un arābu pasauli, kā arī U. Bērziņa atpazīstamajam un neatkārtojamam atdzejotāja talantam, šos darbus padarot pieejamus latviešu lasītājiem.

Savās atmiņās dalīsies Aleksandrijas bibliotēkas latviešu draugu biedrības pārstāvji un U. Bērziņa domubiedri: Andris Vilks, Vaira Vīķe-Freiberga, Ilze Rūmniece, Juris Cālītis, Jānis Ešots, Ingmāra Balode, Dens Dimiņš, Rolands Lappuķe, Una Aleksandra Bērziņa-Čerenkova.

Pasākuma nobeigumā klausītāji aicināti piedalīties brīvajā mikrofonā – izstāstīt savas atmiņas par U. Bērziņu, dalīties sajūtās par viņa rakstīto un idejām.

Dalība bez maksas. Reģistrācija Zoom pasākumam ŠEIT.

Reģistrētajiem dalībniekiem dažas dienas pirms pasākuma norises tiks nosūtīta Zoom saite.

Papildu informācija:
Viktorija Moskina
Galvenā speciāliste starptautiskās sadarbības jautājumos
Latvijas Nacionālā bibliotēka
E-pasts: viktorija.moskina@lnb.lv