Gada laikā tā sasniedza 256 sekotājus (fiksēts 2017. gada janvārī), šobrīd – 2020. gada janvārī – esam sasnieguši 557 sekotājus. Zinot to, ka bibliotekāru skaits Latvijā ir ap 3000, sekotāju skaits nav liels, turklāt lapas saturs noteikti ir interesants arī saskarnozaru darbiniekiem muzejos, arhīvos un citās institūcijās.

Piecu gadu laikā LNB Bibliotēku attīstības centra “Facebook” lapā publiskots daudz dažādas bibliotekāriem noderīgas informācijas: gan LNB Bibliotēku attīstības centra aktualitātes – jaunumi, pasākumi u. c. –, gan cita iedvesmojoša, pārdomas rosinoša un bibliotēku ikdienas darbā noderīga informācija no citu bibliotēku vietnēm, dažādiem portāliem utt. Tāpat LNB Bibliotēku attīstības centra “Facebook” lapā regulāri veikta bibliotekāru profesionālās literatūras popularizēšana, publiskotas pasākumu un norišu fotogalerijas, videoieraksti u. c. Diemžēl bibliotekāriem ne vienmēr izdodas apmeklēt profesionālās pilnveides pasākumus Rīgā. Lai vairotu mūsu pasākumu pieejamību, arvien vairāk izmantojam iespēju LNB Bibliotēku attīstības centra “Facebook” lapu izmantot pasākumu tiešraižu translēšanai.

Tā kā sociālo mediju “Facebook” šodien izmanto teju visi, aicinām mūsu lapas piekto jubileju atzīmēt divējādi:
• ja vēl neesat mūsu lapas sekotājs, aicinām par to pieteikties;
• ja jau esat mūsu lapas sekotājs, aicinām ieteikt mūsu lapu 5 cilvēkiem, kuriem lapas saturs varētu interesēt.

Svinēsim LNB Bibliotēku attīstības centra “Facebook” lapas 5. dzimšanas dienu kopā!

Informāciju sagatavoja:
Māra Jēkabsone