Patlaban notiek bibliotēkas krājuma pārvietošanas un telpu iekārtošanas darbi. Bibliotēkas darbiniekiem  palīdz biedrības “Baltās mājas” aktivitāšu grupas  dalībnieki, ar kuriem LNCB izveidojusies ļoti veiksmīga sadarbība, kas aizsākās “Labo darbu dienā”, kad grupas aktīvisti  SIA “Līvānu dzīvokļu un  komunālās saimniecības” speciālistu vadībā  veica bibliotēkas skvēra apzaļumošanu, iestādot vairāk kā 60 dažādu košumkrūmu.

Sakarā ar pārcelšanos uz jauno ēku, sākot ar 1. jūniju, LNCB uz laiku pārtrauc bibliotekāro pakalpojumu sniegšanu.

No jauna tiksimies jaunās bibliotēkas atklāšanas svētkos 22. jūlijā plkst. 16.00!

23. jūlijā aicinām visus interesentus piedalīties Atvēro durvju dienas pasākumos – ekskursijās pa jauno bibliotēkas ēku!

24. jūlijā plkst. 14.30 notiks bibliotēkas iesvētīšanas ceremonija.