Pasākumi

• septembrī no plkst. 10.00-18.00- spēle skolēniem “Zinu, zinu, protu, protu!” (Parka ielā 23, 2.stāvā)
  • 5. septembrī grāmatu izstāde ,,Dzejas kamoliņš’’. Dzejas grāmatu izstāde, dzejoļu vīšana kamoliņā kopā ar bērniem (Bērnu literatūras centrā, Dārza ielā 24)
  • 6. septembrī plkst. 18.00- filmas “Būt latvietim” demonstrēšana, pēc filmas tikšanās ar filmas autoru Leonardu Inkinu (Parka ielā 23, 2.stāvā)
  • 7. septembrī plkst. 10.00 – Jauno grāmatu diena. Lasītāju kluba tikšanās (Parka ielā 23, 1.stāvā)
    • jaunāko bibliotēkas grāmatu apskats, sarunas ar lasītājiem
    • aktualitātes bibliotēkā
    • 7. septembrī plkst. 16:00 novadpētnieku interešu grupas tikšanās par tēmu “Skaistākās vietas Limbažos” (Parka ielā 23, 2.stāvā)
    • 8. septembrī jauno grāmatu diena (Bērnu literatūras centrā, Dārza ielā 24)
    • 14. septembrī plkst. 15.00 radošā darbnīca “Atklāj sevī dzejnieku!”. Dzejoļu lasīšana un vizualizēšana. Atskaņu veidošanas meistarklase un sava dzejoļa radīšana (Bērnu literatūras centrā, Dārza ielā 24)
    • 16. septembrī plkst. 15.00- pirmā nodarbība lekciju ciklā “Zemapziņas pārprogrammēšana”. Nodarbības vada Inese Prisjolkova. Sīkāka informācija zvanot pa tālruni 29100714 vai rakstot e-pastu uz pavasarastudija@gmail.com
    • 20. septembrī plkst. 10.00- Dzejas dienu ietvaros tikšanās ar dzejnieku, novadnieku Eduardu Aivaru (Parka ielā 23, 2.stāvā)
    • 20. septembrī plkst. 11.00 un 13.00 tikšanās ar bērnu grāmatu rakstnieci Eviju Gulbi. Atbalsta VKKF (Bērnu literatūras centrā, Dārza ielā 24)
    • No 1. līdz 19. septembrim – bibliotēkā ikviens iedzīvotājs un apmeklētājs aicināts iesniegt vienu savu vai sev īpaši mīļu cita autora dzejoli. Dzejoli var iesniegt personīgi bibliotēkā vai nosūtīt uz e-pastu kristine.kine@limbazi.lv
    • 29. septembrī plkst. 11.00 tikšanās ar izstādes ,,Lielas, mazas vardītes lec pie mums!’’ autori Zentu Rozīti, kuras ietvaros katram būs iespēja izveidot mazāku vai lielāku vardīti! (Bērnu literatūras centrā, Dārza ielā 24)
    • 30.septembrī plkst. 11:00 Gundegas Ostenbergas rokdarbu izstādes “Atspulgi” atklāšana (Parka ielā 23, 2.stāvā)

Izstādes

• No 6. līdz 27. septembrim novadnieces Gintas Ažukas  fotogrāfiju izstāde “Dabas rapsodija”. (Parka ielā 23, 2.stāvā)
  • No 1. līdz 27. septembrim limbažnieces Dzintras Kaminskas porcelāna leļļu privātkolekcijas izstāde “Ciku caku kruzuļotās” (Parka ielā 23, 2.stāvā)
  • No 1. līdz 30. septembrim – informatīvā izstāde “Eiropas tautas” Europe Direct informācijas centra Limbažu kontaktpunkta izstāžu ciklā “Interesantā Eiropa” (Parka ielā 23, 2.stāvā)
  • No 1. līdz 30. septembrim – novadpētniecības izstāde “Limbažu pērles” (Parka ielā 23, 2.stāvā)
    • No 1. līdz 30. septembrim interaktīvā izstāde “Starp dzejas rindām” (Parka ielā 23, 1.stāvā)
    • No 7. līdz 30. septembrim – bibliotēkas jauno grāmatu izstāde (Parka ielā 23, 1.stāvā)
    • No 1. augusta līdz 29. septembrim izstāžu ciklā ,,Limbažnieku interesantā aizraušanās” kolekcionāres Zentas Rozītes izstāde ,,Lielas, mazas vardītes lec pie mums!” (Bērnu literatūras centrā, Dārza ielā 24)
    • No 8. līdz 29. septembrim bibliotēkas jauno grāmatu izstāde (Bērnu literatūras centrā, Dārza ielā 24)

Piedāvājums

• Bibliotēkas apskates ekskursijas grupām (pieteikties pa tālr. 29479811)
  • Bibliotēkas apskates ekskursijas (pieteikties pa tālr. 29283652)
  • Ar datoriem aprīkotas klusās darba telpas individuālam un grupu darbam, attālinātās darba vietas – “mazais birojs” uzņēmējiem (Parka ielā 23, 2.stāvā)
  • Ārtelpā pie  LGB, Parka ielā 23 – grāmatu nodošanas iekārta 24 stundas diennaktī
  • Bibliotēkas telpu noma (pieteikties pa tālr. 29283652)
  • Ja vēlaties saņemt e-pastā jaunumus par pasākumiem, lūdzam pieteikties, rakstot uz e-pastu kristine.kine@limbazi.lv

Eiropas Savienības informācijas punkts (Tālrunis 29479811)

• Grāmatas, bukleti un citi informācijas resursi par Latvijas integrāciju ES un procesiem ES.
  • Uzziņas par Eiropas Savienību.
  • Konsultācijas par informācijas avotiem Eiropas Savienības jautājumos.

Mācības

Limbažu Galvenajā bibliotēkā (Parka ielā 23)

• Datorapmācības iesācējiem
  • Individuālās konsultācijas datoru lietotājiem (pēc pieteikumiem)