Jau kopš 2008. gada februāra Limbažu Galvenās bibliotēkas Interneta lasītavā pieejama speciāla datortehnika, kas paredzēta cilvēkiem ar redzes traucējumiem. Komplektā ir speciāla telelupa ar kuras palīdzību drukāto tekstu var lasīt uz ekrāna palielinātā veidā. Komplektā ietilpst arī palielināmā iekārta ar kuras palīdzību var ne tikai palielināt lasāmo tekstu, bet arī, piemēram, pildīt krustvārdu mīklas. Turklāt datora monitors ir lielāka izmēra nekā parastam datoram pieņemts un dators aprīkots ar palielināšanas programmu ZoomText.
Kā jau informēts iepriekš Latvijas valsts un Bila & Melindas Geitsu līdzfinansētā Publisko bibliotēku attīstības projekta ietvaros Limbažu Galvenajā bibliotēkā un pārējās 873 Latvijas publiskajās bibliotēkās ierīkots BEZMAKSAS ātrgaitas internets, publiskais, administratīvais un bezvadu interneta tīkls.
Esat laipni gaidīti Limbažu Galvenajā bibliotēka, lai iepazītos ar bibliotēkas plašo piedāvājumu.

Informāciju sagatavoja:
Zane Balode
Limbažu galvenās bibliotēkas DAN informācijas sistēmas
administratore