Izstādes

• Pasaku māmuļai Margaritai Stārastei – 100
  • Sveču diena: “Svecītei ir sava liesmiņa, tā ir svecītes sirsniņa” O.Vācietis
  • Drošāka interneta diena: “Cieni sevi un citus internetā!”
  • Popularizējot novadpētniecības materiālus, bibliotēkā tiks iekārtota tematiska izstāde “Pāršķirstot novada vēstures lappuses” – fotogrāfijas, audio ieraksti un citi izziņas materiāli.
  • Novadnieces Astras Tomsones fotogrāfiju izstāde “Ejam cauri pilsētai”

Pasākumi

• 1.-28. februāris – Mazā burtiņa skola – literāras nodarbības pirmsskolēniem un sākumskolas skolēniem “Zīļuka māmiņas 100.dzimšanas diena”
  • 11. februārī – Vispasaules Drošāka interneta diena
  • 21. februāris – Starptautiskā dzimtās valodas diena
  • 5., 12., 19. un 26. februāris – Skaļās lasīšanas stundas bibliotēkā
  • Februārī piektā tikšanās ciklā “Novadnieku vēsturisko atmiņu stāsti”
    – saruna ar novadnieci, dzejnieci, fotogrāfi Astru Tomsoni (laiks un vieta tiks precizēta)

Apmācības

Apmācības jaunāko klašu skolēniem – kas ir bibliotēka, kā veidojas krājums, kā kļūt par lasītāju, kādus žurnālus, spēles var izmantot bibliotēkā. Tiek pārrunāti jautājumi saistībā ar datora un interneta izmantošanu, kā arī kopā klausāmies runājošās pasakas.

Apmācības vecāko klašu skolēniem – kā veidot drošu sociālā portāla profilu internetā, kā izvēlēties drošas paroles. Diskusijā tiek pārrunāti citi  vērtīgi un noderīgi interneta lietošanas drošības jautājumi.

Pieteikties apmācībām zvanot uz tālruni 64070725 vai 64070727, vai rakstot uz e-pastu: bernu_biblioteka@limbazi.lv