Mūsdienu apstākļos, arvien pieaugot sabiedrības interesei IT tehnoloģiju jomā, to nozīmei aktuālas informācijas iegūšanā, par ļoti būtisku kļūst nosacījums katra indivīda brīvai un dinamiskai interneta piekļuvei, tā izmantošanas iespējām un kvalitātei.
Liepājas Centrālās Zinātniskās bibliotēkas filiālēs – Valtera bibliotēkā un bibliotēkā "Libris" kvalitatīvas un efektīvas izglītības, kultūras un citas nozaru informācijas iegūšanai jau darbojas publiskais interneta pieejas punkts.
Centrālajā Zinātniskajā bibliotēkā piektdien, 7. martā, plkst. 12.00 atver publisko interneta pieejas punktu – e-lasītavu.
Publisko interneta pieejas punktu izveidi un iekārtošanu Kurzemē līdzfinansē Eiropas Savienība ERAF (Eiropas reģionālās attīstība fonds) projekta "Publiskais interneta pieejas punkts" ietvaros.

Informāciju sagatavoja:
Aina Krauče